Arrestohen katër meshkuj në Ferizaj

Autori:Gazeta Fjala

arrest

Gjatë mbrëmjes së djeshme në Ferizaj, janë arrestuar katër meshkuj.

Sipas policisë, gjatë kontrollit në veturën e tyre me të cilën po udhëtonin, janë konfiskuar dy qese me substancë narkotike të llojit marihuanë dhe një mulli për bluarjen e narkotikëve.

Tek njëri prej tyre, është gjetur edhe një armë zjarri me një karikator me pesë fishekë.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arrestohen-kater-meshkuj-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala