Armina Mevlani: Jam e mbushur me botoks

Autori:Gazeta Fjala

armina-mevlani-636x460 (1)

Armina Mevlani është komentuar gjithmonë për ndërhyrjet e saj estetike. Këto akuza ajo i ka hedhur poshtë duke postuar foto të ndryshme nga jeta e saj.

Këto foto vërtetojnë se blogeria që kur ka qenë adoleshente dhe deri më sot nuk ka bërë asnjë ndërhyrje estetike dhe se vazhdon të gëzojë bukurinë e saj natyrale.

Së fundmi, Armina ka bërë një deklaratë të papritur në rrjetin e saj social “Instagram”.

“Më vjen keq t’iu zhgënjej djema! Kjo jam unë, e mbushur plot me lip fillers dhe botoks!“, shkruan blogeria në postimin e saj në Instastory.

Me siguri kjo është thjesht një ironi e Arminës ndaj thashethemeve që thuhen për të.

Armina-Mevlani-1

6b2ddebebf380a17c2fbb5abff137aad

740full-armina-mevlani

auto_n11511442359

auto_Screenshot_1qweqweqwe1564232225

armina-mevlani-1

armina-mevlani-makina-luksoze-nuk-euml-sht-euml-e-imja_hd-1

a1-40

armina-7Armina-Mevlani-1-Copy

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/armina-mevlani-jam-e-mbushur-me-botoks/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala