Arjola ‘bëhet’ nuse, kështu duket në fustan të bardhë

Autori:Gazeta Fjala

y-1

‘Xhbanja’ duket mahnitëse në fustan nusërie.

Arjola Demiri duket për mrekulli në fotografinë ku u shfaq e veshur me fustan nusërie, shkruan lajmi.net.

Aktorja aktualisht është e angazhuar në xhirimet e filmit “I love Tropoja”, ndërsa në rrjete sociale kohë pas kohe sjell pamje nga prapaskenat.

Në një fotografi që e postoi së fundi, Arjola u shfaq e veshur me fustan të bardhë dhe dukej mahnitëse.

https://lajmi.net/wp-content/uploads/2019/09/69434343_231556471096772_68445943153819648_n.jpg

Kjo paraqitje e saj do të jetë në një nga skenat e filmit të ri, në të cilin do të aktrojë edhe Enca Haxhia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/arjola-behet-nuse-keshtu-duket-ne-fustan-te-bardhe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala