Anita feston sot ditëlindjen, ja si e kaloi mbrëmë festën me Ramushin

Autori:Gazeta Fjala

anita-2

Anita Haradinaj sot feston ditëlindjen. Në familjen e kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, sot ka një arsye për të festuar, kjo ngase Anita feston ditëlindjen.

E festën për ditëlindje, ajo e nisi qysh mbrëmë, në shoqërinë më të mirë, atë të bashkëshortit.

“Para Ditelindjes!!”, ka shkruar moderatorja në një fotografi, në të cilën u shfaq pranë Haradinajt në një lokal.

Me rastin e ditëlindjes, Anita ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë.

73109444_2706101869435263_8834166704696197120_n-337x600

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/anita-feston-sot-ditelindjen-ja-si-e-kaloi-mbreme-festen-me-ramushin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala