Alves i hap derën Sanchez te PSG

Autori:Gazeta Fjala

alexis-sanchez-arsenal_a5vt9n71x0cq1adptzwsx5oxg

Mbrojtësi i Paris Saint-Germian, Dani Alves ka hapur derën te ky klub për sulmuesin e Arsenal, Alexis Sanchez.

Alves ka ftuar kilianin që t’i bashkohet atij dhe Neymar në Parc des Princes, shkruan ESPN.

Kiliani ka kohë që përmendet për një largim nga Emirates Stadium, pasi nuk ka nënshkruar kontratë të re dhe ka disponimin edhe vetë që të largohet nga aty.

Për shërbimet e tij interes pati shfaqur PSG më parë, por që interesimi më i madh për të vjen nga Manchester City.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/alves-i-hap-deren-sanchez-te-psg/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala