Alen Haliloviç vendos për të ardhmen e tij

Autori:Zekirja Shabani

alen-852x460

Alen Haliloviç është i vendosur të largohet nga skuadra italiane AC Milan gjatë afatit kalimtar të transferimeve të janarit, raporton TMW.

22-vjeçari kroat ka luftuar për një vend titullar te skuadra rossonere dhe tani ish-mesfushori i Barcelonës është i kërkuar nga disa klube në Spanjë. /GazetainFokus

mmm-2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/alen-halilovic-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala