Alarmohet Shtëpia e Bardhë, policia rrethon zonën

Autori:Gazeta Fjala

The White House in Washington DC with beautiful blue sky

Policia ka rrethuar të gjithë zonën përreth Shtëpisë së Bardhë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sipas raportimeve paraprake nga mediat e huaja, një agjent i shërbimit sekret është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa nuk dihen rrethanat e sakta të ngjarjes.

Priten informacione të tjera për të kuptuar shkaqet se çfarë ka ndodhur.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/alarmohet-shtepia-e-bardhe-policia-rrethon-zonen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala