Aktorja e njohur, Salma Hayek, feston sot ditëlindjen e 53-të

Autori:Gazeta Fjala

11-3

Aktorja dhe producentja e njohur meksikano-amerikane Salma Hayek Pinault sot feston ditëlindjen, duke mbushur 53 vite,
Ajo njihet për aktivitetin e saj në fushën e aktrimit qysh prej vitit 1988 duke vazhduar edhe sot.

Përkundër moshës ajo gëzon forma të mira trupore, duke mos hezituar të ekspozohet hapur në publik.

Së fundmi duke bërë të ditur që feston ditëlindjen, ajo është paraqitur nga plazhi me bikini duke vënë në pah format e saj.

Salma është e martuar me miliarderin francez François-Henri Pinault me të cilin ka një vajzë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aktorja-e-njohur-salma-hayek-feston-sot-ditelindjen-e-53-te/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala