Aksion për largimin e mbeturinave në lagjen Mati 1

Autori:Gazeta Fjala

berllog

Lëvizja Mjedisore “Let’s Do It Kosova”, të dielen do ta realizojë aksionin e radhës në kuadër të Fushatës “Ta Pastrojmë Kosovën”.

Me iniciativë të disa prej banorëve të Lagjes “Mati 1”, “Let’s Do It Kosova” do të organizojë aksion.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksion-per-largimin-e-mbeturinave-ne-lagjen-mati-1/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala