Aksion në të gjithë Shqipërinë kundër të fortëve, lëshohen 20 urdhërndalime

Autori:Gazeta Fjala

policijaaa11

Një megaoperacion kundër grupeve kriminale po zhvillohet sot nga Policia e Shtetit.

Operacioni përfshin edhe personat që u arrestuan në Gjirokastër dhe Lazarat. Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë zbarkuar në terren të shoqëruar edhe nga reparti RENEA.

Ndërkohë që nga operacioni kanabis është zbuluar sot edhe në Lazarat, ku janë ndaluar dy gra.

Të gjithë personat e arrestuar akuzohen për prodhim dhe trafik ndërkombëtar droge dhe grup të strukturuar kriminal

Gjithashtu janë lëshuar nga prokuroria 20 urdhërndalime.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksion-ne-te-gjithe-shqiperine-kunder-te-forteve-leshohen-20-urdherndalime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala