Aksident zingjiror në Istog, ka të lënduar

Autori:Gazeta Fjala

aksident-1-600x360

Gjatë ditës së sotme ka ndodhur një aksident zingjiror në Istog.

Si pasjojë e këtij aksidenti dyshohet se ka të lënduar.

Në foto mund t’i shihni se sa të mëdha janë dëmet nga aksidenti që ka ndodhur.

54rtgf-1024x664

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-zingjiror-ne-istog-ka-te-lenduar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala