Aksident trafiku në Prizren, lëndohen tre persona

Autori:Gazeta Fjala

policia-e-kosoves-850x462-600x360

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Prizren ku tre persona kanë pësuar lëndim e trupore

Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Prizren, lut ë përfshira në aksident kanë qenë dy automjete.

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se si pasojë e aksidentit, përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar tre persona të cilët pas ndihmës mjekësore janë liruar për në shtëpi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-trafiku-ne-prizren-lendohen-tre-persona/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala