Aksident tek Katedralja (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

1

Gjatë orëve të paraditës së enjtes ka ndodhur një aksident tek Katedralja, ndërsa nuk dihet nëse personat e përfshirë kanë pësuar lëndime, shkruan Gazeta Fjala.

Në aksident janë përfshirë dy makina, njëra e tipi Golf dhe tjetra Polo. Aksidenti ka ndodhur gjatë tejkalimit në semafor, ndërkaq në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e Kosovës./GazetaFjala/ 4 1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-tek-katedralja-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala