Aksident në Vushtrri, vetura përfundon në kanal

Autori:Zekirja Shabani

aksidenti_1545760535-1006788

Një aksident trafiku ka ndodhur në orët e vonshme të ditës së sotme në fshatin Bukosh të Vushtrrisë.

Sipas informatave nga dëshmitarë që kanë qenë afër vendit të ngjarjes, vetura është vetë-aksidentuar për t’u rrokullisur dhe përfunduar në kanal

Ende nuk ka ndonjë informatë zyrtare përkitazi me aksidentin që ka ndodhur para pak minutash.

aksidenti_1545760535-1006788

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-ne-vushtrri-vetura-perfundon-ne-kanal/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala