Aksident në mes të dy veturave Prishtinë

Autori:Gazeta Fjala

Untitled-design-11-852x460

Një aksident ka ndodhur rreth orës 21 në qendër të Prishtinës.

Aksidenti ka ndodhur në mes të dy veturave në afërsi të vendit të njohur si “Te trekëndëshi”, shkruan gazeta inFokus.

E në aksident, fotografitë e të cilit i kanë dërguar lexuesit e gazetës inFokus, sipas tyre, që ishin dëshmitarë, thonë që përveç dëmeve materiale, nuk ka pasur ndonjë të lënduar.

Ndërsa, në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësitë e Policisë së Kosovës./Gazeta inFokus/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-ne-mes-te-dy-veturave-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala