Aksident në Bulevardin “Bill Klinton”

Autori:Zekirja Shabani

48928922_580785472386748_1276667312065216512_n-714x460

Në Bulevardin Bill Klinton para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku.

Të përfshira në këtë aksident janë një kamion me mallra dhe një veturë, shkruan gazeta inFokus.

Deri më tani nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar dhe se cilat ishin shkaqet e aksidentit. /Gazeta inFokus/

49071736_1201057956715135_318371898289291264_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-ne-bulevardin-bill-klinton/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala