Aksident me të lënduar në Kaçanik (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

auto_72578595_1226723187511250_666401232952229888_n1570986967-852x460

Një aksident ka ndodhur në pasditën e të dielës në Kaçanik, përkatesisht tek fabrika e Silcaporit.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, të cilat shihen të shkatërruara tërësisht.

Nga ky aksident raportehet të ketë edhe të lënduar, shkruan Gazeta inFokus.

Numri i aksidenteve në trafik vazhdon të jetë shqetësues në vendin tonë.

Vetëm javën që lamë pas, pesë persona vdiqën si pasojë e këtyre aksidenteve./Gazeta inFokus/

auto_72301555_1226723274177908_2995419451903442944_n1570986968

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-me-te-lenduar-ne-kacanik-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala