Aksident i rëndë në Prishtinë, lëndohet një person

Autori:Gazeta Fjala

75233945_2706833242684104_5439958774854975488_n-780x439 (1)

Një person ka mbetur i lënduar nga një aksident i cili ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Lagjen e Spitalit në Prishtinë

Kështu ka njoftuar zëdhenesi i Policisë, Bajram Krasniqi për Gazetën inFokus.

“Rreth orës 19:00 ka nodhur një aksident në Lagjen e Spitalit. Një person është i lënduar” ka thënë Krasniqi.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, njëra e llojit “Golf 6” dhe “Renault”./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-prishtine-lendohet-nje-person-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala