Aksident i rëndë në Greme të Ferizajt (Foto+Video)

Autori:Gazeta Fjala

1

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak qastesh në fshatin Greme të Komunës së Ferizajt. Gazeta Fjala merr vesh se një person është në gjendje të rëndë shëndetësore nga lëndimet e marra pas përplasjes së  një veture me një kombi bus.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30 në rrugën që lidhë Ferizajin me Brezovicën, përmes fshatit Greme.

2 13

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aksident-i-rende-ne-greme-te-ferizajt-fotovideo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala