Aguero: Do të doja ta shihja Messi-n në Manchester City

Autori:Gazeta Fjala

aguero

Sulmuesi i Manchester City, Sergio Aguero ka thënë se do të dëshironte që aty të shihte yllin e Barcelonës, Lionel Messi.

Pavarësisht dëshirës së tij, bashkëkombësi i Messi, ka thënë se është shumë e vështirë që klubi katalanas ta lëshojë atë, shkruan ESPN.

Messi ende është në pritje të nënshkrimit të kontratës së re, ani pse ka pasur raportime se tashmë është pajtuar për kushtet dhe vazhdimin edhe për tre vjet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aguero-do-te-doja-ta-shihja-messi-n-ne-manchester-city/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala