Adelina Tahiri e veçantë në dukje

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_1yyyyyykkkk

Vitin e kaluar ajo u bë nënë për herë të parë, ndërsa shumë shpejt ka arritur që t’i rikthejë linjat.

Bëhet fjalë për këngëtaren, Adelina Tahiri, e cila çdo herë impresionon me paraqitjen dhe stilin, shkruan Indeksonline.

Adelina e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale edhe këtë herë u paraqit seksi dhe elegante në një kostum të veçantë.

Këngëtarja e njohur është mjaft e admiruar për “look-un” e saj dhe nuk mungojnë komentet pozitive nga adhuruesit e saj.

Kujtojmë se Adelina pas lindjes së djalit u rikthye me këngën “Përgjithmonë” e cila u publikua edhe me videoklip.

Screenshot_1uuuuuu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/adelina-tahiri-e-vecante-ne-dukje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala