Adelina Ismaili para Rihannas në stil

Autori:Gazeta Fjala

adelina-ismaili-600x360-1

Këngëtarja Adelina Ismaili tregon edhe një herë se është ndër artistet më me stil në estradën tonë.

Ajo gjithmonë ka guxuar të rrezikojë në veshje dhe të shfaqet në dukje që për kohën ishin risi në skenën tonë, që nga mosha shumë e re, shkruan Gazeta Express.

Ndërsa tani ajo është një hap para artistet që në botë njihet për stilin e saj të veçantë, për të cilin lavdërohet e madje ka fituar edhe çmime.

Bëhet fjalë për Rihanna-n, këngëtarja e cila së fundi e ka lënë edhe muzikën anash për t’u marrë me brendin e saj të rrobave unike të brendshme.

Rihanna së fundi është fotografuar në një fustan të shkurtër të zi prej lëkurem, në të cilin duket shumë tërheqëse.

Megjithatë, pikërish në fustan të ngjajshëm Adelina është shfaqur para shumë muajve.

Këngëtarja ka potuar të dy fotografitë, me muajt përkatës kur i kanë veshur, që dëshmon se ajo ishte e para.

73342380_979193079097834_2709541107217203200_n-337x600

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/adelina-ismaili-para-rihannas-ne-stil/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala