Abrashi: Buxheti 3 miliardë, shumë shpejt!

Autori:Gazeta Fjala

arban abrashi

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale në detyrë, Arban Abrashi, ka thënë se Kosova shumë shpejt do ta ketë buxhetin e saj në vlerë prej 3 miliardë dollarësh. Ai ka thënë se këtë do ta arrijë shumë shpejt i nominuari për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti.

“Financat të cilat i gjeti “rrëmujë”, sot u rikthyen si besim e shpresë, për të vendosur vendin në një binarë të sigurt.

Vazhdojmë tek buxheti 3 miliardë, shumë shpejt”, ka thënë Abrashi.Lexoni statusin e tij të plotë:

Buxheti 3 miliardë, shumë shpejt!

Miku im Avdullah Hoti, Kryeministër i ardhshëm i Republikës së Kosovës.

Financat të cilat i gjeti “rrëmujë”, sot u rikthyen si besim e shpresë, për të vendosur vendin në një binarë të sigurtë.

Vazhdojmë tek buxheti 3 miliardë, shumë shpejt! Urime!

auto-abarashi1494957215_1494957692-1703126

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/abrashi-buxheti-3-miliarde-shume-shpejt/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala