AAK-së i bashkohet ish-kryetari i Vitisë

Autori:Gazeta Fjala

67664290_2276062362446879_8668438111610470400_n-600x360

Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës i është bashkuar sot edhe ish-kryetari i komunës së Vitisë, Prof.Dr. Samet Dalipi.

Lajmin e ka bërë të ditur deputeti prej radhëve të këtij subjekti politik, Daut Haradinaj, me anë të një shkrimi në Facebook.

“Sot AAK’së ju është bashkuar ish-kryetari i Vitisë, Prof.Dr. Samet Dalipi, i cili njihet si njëri ndër figurat më të rëndësishme të asaj ane”, ka shkruar Haradinaj.

Ndryshe, AAK-së javën e kaluar i është bashkuar edhe ish-ministri i Tregtisë, Bajram Hasani.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/aak-se-i-bashkohet-ish-kryetari-i-vitise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala