A janë invalidë këta policë të Pejës (Foto)?

Autori:Gazeta Fjala

10967996_1055798764446472_717574698_n

Policia e Kosovës në vend që t’i dënojë të tjerët për parking të gabuar, ka parkuar vetë veturën në vendin e caktuar për invalidë!. Fotoja është bërë në qendër të Pejës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/a-jane-invalide-keta-police-te-pejes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala