afaefeaf

Rekordi që e mbajnë Ronaldo e Kroos

Triumfi i Real Madridit ndaj Gremios në finalen e ...

ronaldo

Cristiano Ronaldo barazoi Lionel Messin

Ronaldo ka barazuar Messin dhe Lewandowskin me gol...