+

më shumë lajme

manchester1

Reagojnë United dhe City pas sulmit në Manchester

Klubi më i trofeshëm anglez, Manchester United, ka...

pogbi_1495529276-7649433

Ky është përforcimi i parë i Man United (Foto)

Ross Barkley pritet të transferohet në “Old Traffo...