Zona e gjelbër

+

më shumë lajme

Screenshot_1-164

Gol në ndeshjen Galatasaray – Real Madrid

Real Madridi ka kaluar në epërsi kundër Galatasary...

462d3b94789f0b4f302a2d596887510as

Athletico Madridi mposhtë Leverkusenin, Shakhtar Donetsk dhe Dinamo Zagerb i ndajnë pikët

Athletico Madridi ka shënuar fitore të madhe ndaj ...