90 milionë euro për Mbappen (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

mbape_1492754045-391499

Edhe Paris Saint-Germain ka hyrë në garë për transferimin e talentit të Monacos, Kylian Mbappe

Nasser Al-Khelaifi, presidenti i Paris Saint-Germain, mund t’i prishë punë klubeve të mëdha evropiane për transferimin e e talentit të Monacos, Kylian Mbappe

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, klubi nga Parisi është i gatshëm t’i ofroj Monacos 90 milionë euro për 18 vjeçarin.

AS shkruan se Al-Khelaifi mund t’i prishë punë Real Madridit për transferimin e yllit të ri të Francës.

Por, përveç Realit dhe PSG-së, Mbappe kërkohet edhe nga Chelsea, Arsenali, Mamchester United e City, Juventusi e Interi. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/90-milione-euro-per-mbappen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala