7 gola të shënuara në takimin, Milan – Dudelange

Autori:Zekirja Shabani

milano-852x460

Milani ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në fazën e grupeve në Europa League, shkruan Gazeta inFokus.

“Rosonerët” e kanë mposhtur Dudelangen më rezultat të thellë 5-2.

Pas kësaj fitore Milani është i dyti në grupin F, më 10 pikë, 1 më pak se Betisi, i cili është i pari më 11 sosh./Gazeta inFoksu/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/7-gola-te-shenuara-ne-takimin-milan-dudelange/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala