50 milionë për Rita Orën

Autori:Gazeta Fjala

rita

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora së fundmi ka realizuar këngën “For You” në bashkëpunim me Liam Payn.

Sukseset e kësaj kënge Rita po i shijon ditë pas dite përmes performancave e pëlqimeve të shumta në rrjete sociale.

Së fundmi Rita ka njoftuar se kënga ka arritur 50 milionë klikime në YouTube “Wow njerëz! Mbi 50 milionë klikime për videoklipin “For You”. Faleminderit shumë!”, ka shkruar Rita në Instagram.

Ylli shqiptar javën e kaluar performoi në Prishtinë për dhjetëvjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë.

Viagra Sublingual cheap Cialis Super Active cheapest

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/50-milione-per-rita-oren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala