38 lindje në 24 orët e fundit

Autori:Gazeta Fjala

gjinekologjia_1507208592-3566843

Në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike në Prishtinë, gjatë 24 orëve të fundit, 19 vajza të reja kanë marrë epitetin e të qenit nënë. Dy nga to kanë lindur binjakë.

Gjatë ditës së djeshme, në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë janë kryer 38 lindje.

Nga to 18 foshnje janë meshkuj e 20 të tjera janë femra, thonë zyrtarë nga Klinika e Gjinekologjisë për Express.

Nga këto lindje dy gra kanë lindur binjakë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/38-lindje-ne-24-oret-e-fundit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala