11 Behrama kundër Serbisë (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

behramm

Gazeta Zvicerane Blik ka publikuar formacionin e kombëtares Zvicerane që do të ndeshet me Serbinë në ndeshjen e sotme në kampionatin Botërorë “Rusia 2018”.

Kjo medie u ka vënë mbiemrin e Valon Behramit të gjithë futbollistëve që përfaqësojnë Zvicrën në këtë kampionat duke thënë se të gjithë do të luftojnë për fitore siç kishte bërë Behrami në ndeshjen e fundit kundër Brazilit./Gazeta Fokus/
 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/11-behrama-kunder-serbise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala