10 Veturat më të shtrenjta të vitit 2017 (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

vetura

Gjatë viteve të fundit janë prodhuar shumë vetura elegante, të bukura dhe shumë të shpejta, por disa prej tyre janë vërtet edhe shumë të shtrenjta.

Për shumë njerëz nuk është problem çmimi i veturës, por pamja dhe specifikat e saj.

Më poshtë mund t’i shihni dhjetë veturat më të shtrenjta të vitit 2017, të cilat janë përzgjedhur nga revista e famshme ‘Forbes’.

10. Apollo Arrow – 1,100,000 $

9. Mazzanti Evantra Millecavalli – 1,200,000 $

8. Ferrari LaFerrari Aptera – 1,400,000 $

7. Arash AF10 Hybrid – 1,500,000 $

6. Zenvo TS1 – 1,800,000 $

5. Koenigsegg Regera – 1,900,000 $

4. Bugatti Chiron – 2,700,000 $

3. Pagani Huayra BC – 2,800,000 $

2. Lykan Hypersport – 3,400,000 $

1. Aston Martin AM-RB 001 – 3,900,000 $

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/10-veturat-me-te-shtrenjta-te-vitit-2017-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala