1.1 milion euro grant për blerjen e pajisjeve shëndetësore

Autori:Gazeta Fjala

qeveriaaaaaaa

Qeveria e Kosovës ka miratuar nismën për marrëveshje në fushën e shëndetësisë ndërmjet Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Japonisë.

Në mbledhjen e Qeverise, ministri Uran Ismaili ka thënë se me këtë marrëveshje Kosova fiton nja grant prej 1milion e 100 mijë euro të cilat do të shfrytëzohen për blerjen e pajisjeve shëndetësore./

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/1-1-milion-euro-grant-per-blerjen-e-pajisjeve-shendetesore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala