​Dëshmia e Madsen: Gazetarja vdiq nga helmimi i monoksidit të karbonit

Autori:Gazeta Fjala

unnamed (17)

Cialis Super Active cheapest doxycyclin cheap I dyshuari për vrasjen e gazetares suedeze, Kim Vol, Peter Madsen deklaroi sot se ajo vdiq në nëndetësen e tij nga helmimi i monoksidit të karbonit.

Megjithatë, ai pranoi se trupin e saj e hodhi në det.

Madsen kishte ftuar gazetaren në nëndetësen e tij, për një prezantim, por që nga ajo kohë, ajo nuk u kthye më, ndërsa Madsen kishte mohuar se e kishte mbytur atë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/%e2%80%8bdeshmia-e-madsen-gazetarja-vdiq-nga-helmimi-i-monoksidit-te-karbonit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala