​ Tre pasuesit më të mirë në Evropë (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

pasues

Toni Kroos, Elneny dhe Thiago Motta janë pasuesit më të mirë në Evropë

Disa mesfushorë janë të jashtëzakonshëm në pasim dhe shumë rrallë bëjnë gabime.

Në mesin e këtyre mesfushorëve hynë Toni Kroos i Real Madridit, Elneny i Arsenalit dhe Thiago Motta i PSG.

Kroos dhe Elneny kanë përqindjen më të lartë të saktësisë në pasime, me nga 92.7 për qind për ndeshje.

Në vendin e tretë është italiani Motta, i cili saktësinë për ndeshje e ka 92.6 për qind. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/%e2%80%8b-tre-pasuesit-me-te-mire-ne-evrope-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala